2018/2019 IV.A - trieda s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka 2016/2017 II.A - Trieda s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka

Trieda s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka

2018/2019 IV.A - trieda s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka

Ale je nám fajn, v IV.A sa máme

Ani sme sa nenazdali a sme už štvrtáci. Zvládli sme prvé čiary, písmená, vety, slová, počítanie, ... Zažili sme svoje prvé úspechy, každý deň sa učíme doteraz nepoznané. Ale najdôležitejšie je to, že sa na školu tešíme a radi do nej chodíme. IV.A trieda - je triedou s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka, triednou učiteľkou je Mgr. Jana Kapsdorferová. Vyučovanie prebieha hravou a zážitkovou formou. Vďaka pani učiteľke Mgr. Anke Halčákovej, ktorá v 1.ročníku chodila na hodiny anglického jazyka s gitarou, sa žiaci prostredníctvom piesní a hier naučili tento jazyk rýchlejšie a ľahšie. Teraz hravo zvládame hodiny angličtiny pod vedením Mgr. Jarmily Zakopalovej. Poobedia naši žiaci nepotrebujú tráviť na doučovaniach, všetci navštevujú Školský klub detí, kde má pre nich pani vychovávateľka Bc. Katarína Jurčáková denne pripravené súťaže, tvorivé dielne i športové súťaže. Súčasťou pobytu v ŠKD budú aj hry vo vode na plavárni. Ale je nám fajn, my sa máme ...