• CHRÍPKOVÉ PRÁZDNINY

• Z dôvodu naďalej rastúceho počtu respiračných ochorení u žiakov našej školy v zmysle Metodického usmernenia č. 15/2005-R a po konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva, riaditeľ Základnej školy Bartolomeja Krpelca prerušuje výchovno – vzdelávací proces a vyhlasuje chrípkové prázdniny v termíne od 29.01.2024 do 02.02.2024.

Nástup žiakov na vyučovanie je v pondelok 05.02.2024.

Zrušená je mimoškolská záujmová činnosť (krúžky). V prevádzke nebude školský klub detí ani školská jedáleň, stravníci budú zo stravy odhlásení automaticky.

• New Year's Party

• 19.1.2024 sme na našej škole usporiadali pre žiakov druhého stupňa ,,New Year's Party", na ktorej sa zúčastnilo viac ako 100 žiakov našej školy. Mnohí prišli v maskách a tie najzaujímavejšie boli aj ocenené. Vyvrcholením večera bola bohatá tombola. Všetci sme sa skvelo zabávali od prvej minúty až do konca. Veď posúďte sami.

• ĎAKOVNÝ LIST

• KRABIČKY PLNÉ LÁSKY - počas vianočného obdobia sme sa zapojili do zbierky a napllnili krabicu od topánok maličkosťami, ktoré potešili osamelých seniorov.

• OZNAM VEDÚCEJ ŠJ

• Oznamujeme stravníkom, že od 1.1.2024 platí nové VZN mesta č. 185/2020 čl. VII o príspevku na stravovanie. Režijné náklady sa upravujú na 4 € za mesiac.

Réžie za mesiac január - jún / 24 eur /JEDNORAZOVO/ je potrebné zaplatiť v hotovosti u vedúcej ŠJ v dňoch 4.1 - 5.1.2024 od 7.00 - 12.00 alebo cez platby edupage .