• Novinky

• Korčuliarsky výcvik našich druhákov

• V dňoch 16.1. - 27.1.2023 sa druháci našej školy zúčastnili korčuliarskeho výcviku na zimnom štadióne v Bardejove. Po prvých bojazlivých pokusoch sa mnohí z nich osmelili a na korčule i ľad sa každý deň tešili. Naučili sa nielen správnu techniku korčuľovania, ale vyskúšali si aj hokejové prilby, dresy a všetko ostatné, čo by nemalo chýbať korčuliarovi na ľade. Hokejoví tréneri zhodnotili obe triedy veľmi pozitívne a všetci druháci boli odmenení v závere výcviku ľadovým diplomom. Veríme, že všetko, čo sme sa na ľade naučili budeme aj naďalej zdokonaľovať a rozvíjať počas hodín TV aj vo svojom voľnom čase. Veď pohyb je našim dobrým kamarátom. Fotogaléria TU

• Olympiáda v anglickom jazyku

• Dňa 19.1. 2023 sa naši víťazi školského kola olympiády v anglickom jazyku zúčastnili na okresnom kole. Konkurencia bola velmi veľká, pretože na tejto súťaži v A kategórii súťažilo 13 žiakov a v B kategórii 15 žiakov. Naši žiaci sa umiestnili takto:

7.miesto Tímea Poljaková 7.B a 3.miesto Peter Balon 9.A.

Srdečne gratulujeme žiakom, ktorí úspešne reprezentovali našu školu.

• Olympiáda v nemeckom a ruskom jazyku

• Žiaci na našej škole si zmerali svoje vedomosti aj v druhom cudzom jazyku v rámci školského kola olympiády v nemeckom a ruskom jazyku. Olympiády sa zúčastnili žiaci 8. a 9. ročníka. A tu sú tí najlepší: