• OZNAM o PLATBE v ŠKD

• Vážení rodičia,

od októbra 2023 je možné poplatok za školský klub detí uhrádzať cez EDUPAGE platby.

Poplatok je potrebné uhradiť vždy do 10 - teho dňa v danom mesiaci.

• Sústredenie piatakov

• Naši piataci začali tento školský rok netradične. Na dva dni vymenili školské lavice za spoločne strávené chvíle so spolužiakmi a učiteľmi na zoznamovacom sústredení. Navzájom sa rozprávali, spoznávali sa a hrali rôzne hry. Na záver sústredenia boli pasovaní za piatakov a žiakov ZŠ Bartolomeja Krpelca. Škole sľubovali vernosť a usilovnosť počas celého štúdia. Fotogaléria TU.

• Plavecký výcvik tretiakov

• Aj v tomto školskom roku sa naši tretiaci z 3.A a 3.B triedy, zúčastnili plaveckého výcviku. Všetci sa s vodou skamarátili a hravo zvládli základy plaveckých štýlov. Veď nakoniec posúďte sami: Fotogaléria TU.

• Slávnostné otvorenie školského roku 2023/2024

• Slnečné lúče nás zobudili do krásneho slávnostného dňa. Je to tu! Škola opäť otvára svoje brány. Začína nový školský rok. Všetci žiaci, učitelia aj rodičia sme sa stretli na školskom dvore. Po štátnej hymne a úvodnej básni zaznela aj naša školská hymna. Všetkým prítomným sa prihovorila pani zástupkyňa Mgr. Iveta Makarová. Nedočkavým prváčencom a piatakom boli predstavené ich triedne učiteľky a vychovávateľky. Potom sa žiaci so svojimi triednymi učiteľkami pobrali do tried. Všetkým žiakom aj učiteľom prajeme úspešný školský rok. Fotogaléria TU.