Oddelenia Oznamy Aktivity

Oznamy

Riaditeľstvo ZŠ Bartolomeja Krpelca Bardejov na základe zmeny a doplnkov VZN mesta Bardejov č.185/2020 schválených MZ dňa 15.12.2022 o príspevkoch v školách a školských zariadeniach

O  Z  N  A  M  U J  E,

že výška príspevku na čiastočnú úhradu nákladov v školskom klube detí s účinnosťou od 01.01.2023 bude nasledovná:

1. Výška mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou ŠKD bude 15,00- €.

1. V poradí na každé ďalšie dieťa v rámci jednej rodiny, zákonný zástupca prispieva na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí mesačne sumou 5,- €.

1. Ak zákonný zástupca žiaka písomne požiada a predloží doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi, príspevok sa neuhrádza.

Príspevok je potrebné uhradiť vopred do 10.dňa v kalendárnom mesiaci.

Mgr. Ivan Bandurič, v.r.