Darujte 2 % dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť vyučovací proces darovaním 2% z dane!

Ak ste zamestnaní:

1.   Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti a po vykonaní ročného zúčtovania o vystavenie Tlacivo_2_.pdf

2.   Stiahnite si a vyplňte Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane

3.   Tlačivá "Vyhlásenie" aj "Potvrdenie o zaplatení dane" doručte do školy ZŠ B. Krpelca do 30.4.2023 alebo daňovému úradu v mieste Vášho bydliska.

Ak podávate daňové priznanie sami:

1.   Riadne vyplňte daňové priznanie.

2.   Vypočítajte si Vaše 2% z dane z príjmov fyzickej osoby – to je maximálna suma, ktorú nám môžete poukázať, minimálne však 3 Eura.

3.   V daňovom priznaní pre fyzické osoby sú už uvedené kolónky na poukázanie 2% z dane v prospech 1 prijímateľa (typ A VIII. Oddiel priznania, typ B XII. Oddiel priznania).

Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť:

Obchodné meno:   KRPELČATÁ

Sídlo:   ZŠ Bartolomeja Krpelca, Tarasa Ševčenku 3, 085 55  Bardejov

Právna forma:   Občianske združenie

IČO:   42419484

Riadne vyplnené daňové priznanie doručte v lehote, ktorú máte na podanie daňového priznania - do 31.3.2023 na daňový úrad v mieste Vášho bydliska.

Ď A K U J E M E !